Kurs Prawa Jazdy bez obowiązkowej teorii w szkole..

kurs-bez-teorii-krakow

DLA TYCH, KTÓRZY WOLĄ KOMPUTER

e-Kurs to jeden z elementów naszego systemu nauczania oraz możliwość powtórzenia wykładu w dowolnym czasie i miejscu. Szkolenie e-learningowe może stanowić trzon formy nauczania, jednak należy uzupełnić go kilkoma wykładami z RATOWNICTWA organizowanymi w szkole jazdy o czym stanowią przepisy.

Wybierając e-kurs sam decydujesz o wymiarze czasu nauczania. Możesz też wybrać czy wolisz uczyć się samodzielnie w domu z zakupionych materiałów, czy może wolisz uczęszczać na organizowane przez szkołę zajęcia w formie warsztatów lub wykładów. Kupując e-kurs u nas dajemy Ci możliwość jednoczesnej nauki przez Internet oraz udziału w zajęciach warsztatowych jakie organizuje Auto Akademia w Krakowie.

W cenie e-kursu otrzymujesz 90-dniowy dostęp do testów dla kategorii B prawa jazdy.

E-kurs jest znakomitym uzupełnieniem wykładów i podręcznika. Przy własnym komputerze możesz jeszcze raz przejrzeć przerobione na wykładzie tematy i sprawdzić swoją wiedzę rozwiązując aktualne testy egzaminacyjne. Aplikacja jest pełna i zgodna z nowym programem nauczania na kursach teoretycznych, która może być doskonałym narzędziem do samodzielnej nauki w domowym zaciszu.
 

Czy e-kurs przygotuje Cię wystarczająco do egzaminu?

Tak, ale efekt zależy od danego człowieka. Jeżeli Ktoś lubi uczyć się z komputera oraz lubi dużo czytać, to jest w stanie nauczyć się dużo za pomocą e-learningu. Jednak nie wolno zapominać że najlepiej zapamiętujemy jeśli z nowym zagadnieniem powiązana jest emocja i akcja.

e-learning-nauka-jazdy-krakow
e-KURS w domu, czy lepiej w szkole?

Przykładowo chcąc dziś nauczyć się języka obcego masz duży wybór. Możesz uczyć się z darmowej płytki z gazety, z wielu aplikacji w sieci lub za pomocą e-kursów. Jednak większość Tych co świetnie mówią w obcych językach nauczyła się w szkołach językowych lub uczyli się będąc za granicą – czyli mając „żywy” kontakt z innymi.

Nauka w szkole „na żywo” z dobrym wykładowcą, który jest doświadczonym kierowcą i jednocześnie pedagogiem będzie o wiele ciekawsza dla osób towarzyskich oraz otwartych. Jednakże nauka przez e-learning sprawdzi się dla osób lubiących samotnie uczyć się w domu, co nie przekreśla e-kursu jako dobrego początku. Dla wytrwałych i zdyscyplinowanych osób to z pewnością metoda nauki pozwalająca przygotować się do egzaminu teoretycznego równie dobrze jak i tym na kursach stacjonarnych. Jedno jest pewne.. żeby się czegoś nauczyć, trzeba po prostu się za to zabrać i forma jest tu drugorzędna. Najważniejsze zacząć tak, żeby nam się to spodobało!

Oferta e-kursu jest dla ludzi samo-zdyscyplinowanych którzy mają mało czasu w tygodniu, ale za to mają dużo motywacji i samozaparcia. W cenie tego szkolenia otrzymasz także podręcznik i testy egzaminacyjne z oficjalną bazą pytań PWPW. Baza pytań jest interaktywna i pytania aktualizują się samoczynnie jeśli tylko masz dostęp do internetu.


Dla tych co mieli prawko i stracili ..
e-Kurs przygotuje do ponownego egzaminu kontrolnego

e-Kurs będzie także wystarczającym rozwiązaniem dla osób szukających najbardziej aktualnych testów na prawo jazdy w celu przygotowania się do ponownego egzaminu teoretycznego. Na egzamin kontrolny po utracie prawa jazdy za punkty karne lub po okresie zatrzymania uprawnień zgłasza się coraz więcej kierowców. Kupując e-learning masz dostęp do najnowszej wersji bazy pytań testowych PWPW jakie oficjalnie stosowane są na państwowych egzaminach teoretycznych wszystkich kategoriach prawa jazdy. Jak zdać egzamin kontrolny i przygotować się do ponownego testu z teorii wyjaśni Ci przewodnik dołączony do naszego e-zestawu. Pamiętać należy, że w przypadku otrzymania skierowania na ponowny egzamin kontrolny prawa jazdy wydanego przez Starostę trzeba zastosować się do terminu o ile jest wskazany w skierowaniu. Od 2017 roku ośrodki egzaminowania informować muszą Starostę o negatywnym wyniku egzaminu lub o nie przystąpieniu do niego we wskazanym w skierowaniu terminie.
Jeśli chcesz odzyskać prawo jazdy kategorii B w szybki sposób i zdać za pierwszym razem ponowny egzamin to polecamy Ci zakup pełnej wersji e-Kursu oraz wykupienie kilku jazd po trasach egzaminacyjnych w Krakowie.


Co musisz zrobić?

1. Przychodzisz do naszej szkoły i kupujesz zestaw do e-LEARNINGU
2. Następnie w dowolnym czasie robisz badania lekarskie dla kierowców
2. Kolejno musisz w swoim Starostwie wygenerować profil PKK
(do tego musisz mieć badanie – orzeczenie lekarskie i zdjęcie)

3. Uczysz się teorii w domu samodzielnie
Na zajęcia do szkoły jazdy musisz przyjść wyłącznie na szkolenie z ratownictwa.
Terminy szkoleń z pierwszej pomocy wybierasz dopasowując do swojego kalendarza.
Od Nas otrzymujesz pełen zestaw materiałów do nauki i przewodnik o formalnościach.

4. Jeśli uznasz, że jesteś gotów – zdajesz egzamin państwowy z teorii w MORD,
następnie możesz już rozpoczynać naukę jazdy praktycznej. Terminy ustalasz
indywidualnie z wybranym instruktorem Auto Akademii.

5. Po zakończeniu szkolenia praktycznego oraz zajęć z ratownictwa idziesz zdawać
egzamin państwowy z jazdy samochodem w ruchu drogowym.

 

Co zawiera zestaw e-KURS-u?
– kod aktywujący e-kurs w sieci
(Twoje indywidualne konto)
– podręcznik kierowcy kandydata
– płytkę CD z bazą pytań 2017
– zajęcia z Ratownictwa

CENA e-ZESTAWU: 
PAKIET z RATOWNICTWEM – 150 zł

CENA SAMYCH JAZD PRAKTYCZNYCH – to różnica od pełnej ceny szkolenia w danym okresie, ale promocje na pakiety jazd szkoleniowych mogą zmieniać koszty całego szkolenia. Zanim kupisz sprawdź promocje na PAKIETY.

 

W okresie zimowym (od listopada do końca lutego) kupując e-Kurs masz możliwość wykupienia całego pakietu 30 godzin jazd taniej w cenie 1100 zł. Warunkiem rozpoczęcia jazd jest zaliczenie egzaminu z teorii w MORD

Więcej informacji udziela biuro szkoły. Zapisy mailowo lub telefonicznie w godzinach pracy biura szkoły.

Minimalne wymagania sprzętowe dla programu e-learningowego:
Windows Xp i kolejne wersje, procesor minimum 2.33GHz, 1 GB RAM, Karta dźwiękowa,
karta grafki SVGA 16bit, USB 2.0, rozdzielczość ekranu – 1024×768

Zapraszamy do Auto Akademii w Krakowie