Oficjalna Baza Pytań Testowych
dla kierowców i kandydatów

Wszystkie pytania z wyjaśnieniami i podstawą prawną dla kategorii A Am A1 A2 B B1 B+E B-96 C C1 D D1 C+E D+E
Nasze testy on-line zawierają oficjalną bazę pytań PWPW. Pytania są zweryfikowane przez ekspertów.
Po zaznaczeniu odpowiedzi możesz zobaczyć podstawę prawną i objaśnienie instruktora.

W naszej Bazie znajdują się oficjalne pytania Polskiej Wytwórni Papierów Wartościowych, które występują na egzaminach państwowym w wojewódzkich ośrodkach egzaminowania kierowców zwanych WORD lub MORD.
Jeśli szukasz i zastanawiasz się gdzie kupić najlepsze i wiarygodne testy na prawo jazdy, to nasz zestaw jest właśnie najbardziej aktualnym i oficjalnym zbiorem automatycznie aktualizujących się pytań on-line.

Po zakupie dostęp do testów będziesz miał przez 90 dni. To wystarczająco długo żeby opanować pytania i wiedzę potrzebna do zdania egzaminu z teorii na prawo jazdy. Dodatkowo otrzymujesz możliwość bezpłatnej konsultacji z Naszym ekspertem.
testy-dla-kierowców

Jeżeli podczas rozwiązywania testów odpowiedziałeś błędnie, ale nie wiesz dlaczego możesz skorzystać z pomocy eksperta i szybko uzyskać podpowiedź która rozjaśni Twoje wątpliwości.

W dziale NAUKA znajdują się pytania zawierające komentarze instruktora z uzasadnieniem odpowiedzi.System powtórek gwarantuje że zapamiętasz błędne odpowiedzi i nauczysz się tych prawidłowych.

aktualne-testy-prawo-jazdy

Nasze testy posiadają podział na kategorie tematyczne i pokrywając się z tematami wykładów w akademii jazdy w łatwy sposób pomogą Ci usystematyzować swoją wiedzę po każdych zajęciach. Podobnie ucząc się samodzielnie będziesz w łatwy sposób mógł odnaleźć dział tematyczny i powtórzyć wybrane zagadnienia. Przejrzysty podział tematyczny oraz system powtórek pozwoli Ci zapamiętać najtrudniejsze pytania. Program testowy zapamiętuje automatycznie te pytania z którymi miałeś największy problem, takie które być może źle zrozumiałeś i udzieliłeś błędnych odpowiedzi. Kiedy zaznaczysz opcję [POWTARZAJ PYTANIE] system będzie wyświetlał je kilkukrotnie.

testy-pwpw-najnowsze

Gwarancja satysfakcji 30 dni

gwarancja-zdawalnościZamów program bez obaw i przetestuj wszystkie opcje testów

Jeżeli stwierdzisz, że program nie jest dobry
lub
po prostu zbyt wymagający dla Ciebie
zwrócimy Ci wpłacone środki

Celem zwrotu wystarczy napisać maila
kontakt@e-kursant.pl