Egzamin zdajesz Naszym Autem

Egzamin zdajesz Naszym Autem


Drukowanie

Auto Akademia jako jedna pierwszych i nielicznych szkół w Krakowie oferuje szkolenia, gdzie nauka jazdy oraz egzamin państwowy odbywa się na tym samym pojeździe. Oznacza to, iż samochód na którym uczysz się jeździć podstawiamy na Twój egzamin państwowy, co zdecydowanie zwiększa szanse na zaliczenie go za pierwszym razem.

egzamin-na-aucie-szkoły

Oferujemy szkolenie na najmniejszych z możliwych samochodach szkoleniowo – egzaminacyjnych o długości zaledwie 3,53 m lub 3,56 m co plasuje je w czołówce najkrótszych, dopuszczonych do składania egzaminu pojazdów szkoleniowych w zakresie kategorii B prawa jazdy. Tylko u nas kurs z egzaminem na CityGo oraz Fiatem 500

auto-na-egzamin-krakow

Nasze samochody podobnie jak cała flota akademii to nowe pojazdy zakupione w polskim salonie. Wszystkie pojazdy akademii są serwisowane w ASO i mają bezwypadkową historię, co pozwala nam uczyć w bezpieczny i komfortowy sposób.

Fiat-egzaminacyjny-nauka-jazdy

Do egzaminowania podstawiamy także inne pojazdy jak m.in: Volkswagen Polo i Toyota Yaris z automatyczną skrzynią biegów. Pojazdy te są wyposażone urządzenia rejestrujące przebieg jazdy tzw. czarne skrzynki. Pojazdów KIA Rio nie podstawiamy standardowo, gdyż są one już na wyposażeniu ośrodka egzaminowania.

samochod-egzaminacyjny-krakow

MAŁY .. MNIEJSZY … NAJMNIEJSZY  : )
Zapisując się na szkolenie w Auto Akademii możesz wybrać pojazd na którym będziesz się szkolić i ewentualnie zdawać egzamin państwowy. Nie jest tajemnicą, że im mniejszy samochód, to tym łatwiej się przygotować do egzaminu oraz skuteczniej osiągać postępy w czasie nauki.

egzamin-mord-samochody

NAJMNIEJSZYM – NAJŁATWIEJ!

Kupując szkolenie na CityGO lub Fiacie 500 zwiększasz swoje szanse o ponad 30% na zaliczenie egzaminu za pierwszym podejściem. Statystyka zdawalności na naszych pojazdach którymi kierowcy uczyli się jeździć na kursie mieści się w przedziale 86 – 100 % zdanych egzaminów za pierwszym podejściem.

1-lekcja-jazdy

Nagraj Swoją PIERWSZĄ JAZDĘ na pendrive!
Kupując kurs w Auto Akademii możesz nagrać swoją pierwszą lekcją w życiu z kierownicą samochodu  na swoim pendrive-ie! Z pewnością po paru latach to nagranie będzie hitem : ) Pierwszej lekcji na żywo nie będziesz pamiętać, bo stres wykasuje z pamięci większość obrazków i czynności jakie wykonywałeś. Obraz z 4 kamer rejestruje wszystko co widzisz Ty i czego widzieć nie mogłeś! Zachęcamy zatem do skorzystania z tej technologicznej nowinki i zakupu mocnego pendrive-a przed jazdami ; >